evropea.com - Форум за зъбите
Октомври 21, 2017, 02:53:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

ПОЗДРАВЕТЕ ВАШИТЕ БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛИ  С КАРТИЧКИ

Начало   Forum   Помощ Търси Вход Регистрация  
Рекламата

Спонсорирана връзка

* Последен коментар

* Реклама

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля ви помогнете!!!!Страхувам се да отида на зъболекар. Помогнете!!!  (Прочетена 4256 пъти)
uplashena
Newbie
*
Публикации: 2

Профил
« -: Май 28, 2009, 09:18:00 »

Страхувам се да отида на зъболекар, но не от страх от болка, а от това, че имам много развалени зъби/ не по моя вина/ и стоматологът може да ми се присмее. Изпитвам ужас от това, че мога да се почувствам унизена.Усещането е ужасяващо и неконтролируемо. Нуждая се от помощ. Моля някой стоматолог или човек с подобен проблем на моя да ме успокои и да ме посъветва. Искрено благодаря!
« Последна редакция: Май 28, 2009, 09:23:02 от uplashena » Активен
martin
Newbie
*
Публикации: 4

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: Януари 05, 2010, 09:16:54 »

На лекар всичко се показва, без никакъв срам, това му е работата - да се справя с подобни проблеми. Така че, не се притеснявай!
Активен
uplashena
Newbie
*
Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Януари 06, 2010, 11:51:10 »

Вярно е, че е така, но ми е унизително, чувствам се някак обречена и ме е страх да не чуя същото и от зъболекаря Плачещ Плачещ Плачещ Често плача, защото ми се е случвало да получа подмятане от един стоматолог за качестовот на зъбите ми, което много ме нарани. Защото състоянието на зъбите ми, не зависи от мен, от силен стрес те рухнаха  Плачещ
Ако някои стоматолог чете моя пост, моля го искрено да ми предложи помощ, може би първо психологическа , а после и стоматологична. Ще му бъда искрено благодарна, че ми е подал ръка, от която се нуждая толкова много!
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 11:53:37 от uplashena » Активен
martin
Newbie
*
Публикации: 4

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: Януари 08, 2010, 08:54:02 »

Този зъболекар, дето те е обидил, по-добре да си смени работата, защото не е за него!

Нали човек ходи на зъболекар, когато има проблем със зъбите, а не, когато са му наред. Ако не ходиш на зъболекар, ще си навредиш още повече, недей да го правиш
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на:  

* Бисквитки